Instal Plus Power
Sp. z o.o.

Filtry do wody: zmiękczanie, odżelazianie, lampy UV i wiele innych...

PIJ CZYSTĄ WODĘ, DBAJ O ZDROWIE SW
OfertaAktualne promocjeMasz zmiękczacz - zamów u nas sól tabletkowanąUzdatnianie wody - FiltryZmiękczacz za darmo - dzierżawa urządzeń, abonament jak za telefonGaleria-listy referencyjneZamów na próbę zanim kupiszUsługi Koparko-ładowarką 2CXOpakowania, Folie itp.KontaktPRZYDATNE LINKI

Instal Plus Power Sp. z o.o.
Mieszkowo ul. Szklarniowa 63
05-503 Głosków
NIP:PL 1231282571
KRS 0000488937
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał zakładowy: 5000zł

Nr rachunku bankowego:
70 1050 1025 1000 0091 4199 0227

Informujemy, iż niektóre rozmowy telefoniczne mogą być nagrywane. Jeśli nie zgadzają się Państwo na nagrywanie rozmów , prosimy o kontakt mailowy.

e-mail:
piotrwidawski@instal-plus.pl
instal_plus@onet.eu
Start » Zamów na próbę zanim kupisz

 

Nowa opcja 

"Nie kupuj kota w worku"

           Szanowni Państwo, prawdopodobnie jako jedyna firma na rynku, wprowadzamy możliwość tygodniowego użytkowania urządzeń zmiękczających na potrzeby domów jednorodzinnych bez konieczności zakupu. Po tym okresie klient decyduje czy urządzenie spełnia jego oczekiwania i może zdecydować się na ewentualny zakup.

           Niezależnie od decyzji, koszt który ponosi klient, to koszt montażu i materiałów montażowych. Jest on ustalany indywidualnie, po obejrzeniu miejsca montażu.

          "Nie kupuj kota w worku" jest nowym projektem wdrażanym. W początkowej fazie obejmuje teren Warszawy, Marek, Piaseczna i okolic. Jeśli jesteście Państwo spoza wymienionych terenów, można indywidualnie negocjować koszt transportu.

          Z powodu ograniczonej ilości urządzeń przeznaczonych do testów, realizacja zamówień odbywać się będzie wedle kolejności przyjmowanych zgłoszeń i może rozciągać się w czasie. Jeśli projekt spotka się z zainteresowaniem z Państwa strony, zwiększymy ilość urządzeń testowych by skrócić czas oczekiwania na urządzenie testowe.

Zamówienia oraz dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 509584598 lub piotrwidawski@instal-plus.pl

Instal Plus Power Sp. z o.o. Kapitał zakładowy 5000zł, KRS 0000488937
WebOn.pl